"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy odwiedzili naszą szkołę w niedzielę 17 marca w czasie Dnia Otwartego.  Dzięki tak licznym odwiedzinom naszych gości zorganizowanie tego dnia dało nam dużo satysfakcji i radości.

Mogliśmy podzielić się naszymi osiągnięciami, pokazać nowoczesne wyposażenie oraz zaprezentować partnerów szkoły, czyli wspierające nas przedsiębiorstwa i instytucje. Oni także włączyli się w organizację tego Dnia, a byli to:  Danwood Holding S.A., Eltron P.H.U., Spółdzielnia Mleczarska w Łapach, Restauracja „Sfera”. Służby mundurowe reprezentowali: Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej, Komenda Miejska Policji w Białymstoku z Komisariatem Policji w Łapach.

Nieocenione jest wsparcie naszego organu prowadzącego, czyli Powiatu Białostockiego, który ufundował pamiątkowe gadżety, którymi mogliśmy obdarować odwiedzających.

Podsumowując naszą imprezę i tłumy gości, którzy przybyli do szkoły stwierdzamy, że  BYŁO WARTO

Dziękujemy i zapraszamy!