"Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu"
Thoma Edison

Hala sportowa Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach gości setki zawodników, którzy uczestniczą we  współzawodnictwie sportowym szkół z gminy Łapy. Zawody lekkoatletyczne zorganizowane przez OKF w Łapach  w soboty 23 lutego i 2 marca  zgromadziły nie tylko młodych sportowców, ale także ich nauczycieli, dyrektorów szkół i kibicujących swoim pociechom rodziców. Tego typu imprezy są bardzo wspierane przez Starostwo Powiatowe w Białymstoku – integrują  nasze środowisko i pozwalają pokazać możliwości łapskich szkół ponadpodstawowych.

Wszak hala sportowa ZSM jest gościnna dla łapskich uczniów, a i szkoła daje ogromne  możliwości… Aby podkreślić tę więź, dyrektor ZSM p. Dorota Kondratiuk w związku z ostatnimi zawodami ufundowała puchar  dla najlepszej szkoły w konkurencji biegu sztafetowego. Puchar otrzymała drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Łapach im. Świętego Jana Pawła II.

ZSM Info