"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

21.02.2019 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku  odbył się Wojewódzki Konkurs Recytatorski poezji obcojęzycznej "Poezja bez granic". Uczeń naszej szkoły- Karol Lebowski (IId) uzyskał wyróżnienie za recytację i interpretację wiersza oraz za odwagę i wytrwałość.

Hasłem tegorocznej edycji konkursu była „Młodość“. W konkursie, jak co roku, bierze udział młodzież z całego województwa podlaskiego oraz renomowanych liceów białostockich. Naszą szkołę godnie reprezentowali obok Karola Lebowskiego zwycięzcy szkolnego etapu konkursu: Karolina Kruszewska z klasy I B, Łucja Drągowska z klasy II D oraz Karol Lebowski również z klasy II D. Karolina zaprezentowała wiersz w języku niemieckim, a Karol i Łucja recytowali wybrane wierszy po angielsku. Wszystkim uczestnikom serdecznie  gratulujemy i życzymy sukcesów w roku następnym.

ZSM Info