"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

17.01.2019r w naszej szkole odbyła się runda wstępna Mistrzostw Szkoły w Futsalu. Do rozgrywek zgłosiło się dziewięć klas, które zostały podzielone na trzy grupy. Po emocjonujących meczach grupowych do następnej rundy przeszło sześć drużyn, które zmierzyły się w meczach o finał.

Do finału, który odbędzie się w późniejszym terminie awansowały klasy: II be (z dziewczyną w składzie), II m i III e. Po rozgrywkach, które stały na bardzo wysokim poziomie widać, że ponad siedemdziesiąt osób (ilość uczestników) potrafi grać w piłkę nożną.

Wszystkim uczestnikom i kibicom dziękujemy za wzięcie udziału w imprezie.

A.P.