0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 9


 

Nasi partnerzy:

16 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Mechanicznych odbyło się spotkanie dotyczące praktyk zagranicznych w Pradze w ramach projektu Erasmus+, „Kierunek Praga”. 10 uczniów klasy technik informatyk oraz 6 uczniów klas technik hotelarstwa zostało zapoznanych z informacjami dotyczącymi wyjazdu. W rozmowie „na żywo” z czeskim koordynatorem projektu,

wykorzystując możliwość komunikowania się przez Skypa, uczniowie przedstawili swoje zainteresowania, mówili o umiejętnościach, zadawali pytania dotyczące przyszłych praktyk. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Uczniowie z powodzeniem komunikowali się w języku angielskim.

                                                                                                                                              I.Ł.

 


 

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.