2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

16 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół Mechanicznych odbyło się spotkanie dotyczące praktyk zagranicznych w Pradze w ramach projektu Erasmus+, „Kierunek Praga”. 10 uczniów klasy technik informatyk oraz 6 uczniów klas technik hotelarstwa zostało zapoznanych z informacjami dotyczącymi wyjazdu. W rozmowie „na żywo” z czeskim koordynatorem projektu,

wykorzystując możliwość komunikowania się przez Skypa, uczniowie przedstawili swoje zainteresowania, mówili o umiejętnościach, zadawali pytania dotyczące przyszłych praktyk. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Uczniowie z powodzeniem komunikowali się w języku angielskim.

                                                                                                                                              I.Ł.

 


 

Odwiedza nas 214 gości oraz 0 użytkowników.