0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 9


 

Nasi partnerzy:

14 stycznia 2019 r. zainaugurowano w naszej szkole cykl zajęć dla naszych uczniów z przedsiębiorcami. Są to warsztaty z przedsiębiorcą z regionalnej firmy kształtujące postawy kreatywności, przedsiębiorczości, inicjatywności. Działanie to jest jednym z wielu realizowanych w ramach projektu Kompleksowa inwestycja w kształcenie zawodowe - projekt zintegrowany Powiatu Białostockiego.


Uczniowie kształcący się w jednym z 5 zawodów - technik elektryk, technik mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik informatyk i technik hotelarstwa - mają okazję do spotkania z przedstawicielami różnych zakładów pracy. Dzięki temu zdobywają wiedzę o tym, co to znaczy przekładać wiedzę teoretyczną na działanie praktyczne.

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.