"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

14 stycznia 2019 r. zainaugurowano w naszej szkole cykl zajęć dla naszych uczniów z przedsiębiorcami. Są to warsztaty z przedsiębiorcą z regionalnej firmy kształtujące postawy kreatywności, przedsiębiorczości, inicjatywności. Działanie to jest jednym z wielu realizowanych w ramach projektu Kompleksowa inwestycja w kształcenie zawodowe - projekt zintegrowany Powiatu Białostockiego.

Uczniowie kształcący się w jednym z 5 zawodów - technik elektryk, technik mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik informatyk i technik hotelarstwa - mają okazję do spotkania z przedstawicielami różnych zakładów pracy. Dzięki temu zdobywają wiedzę o tym, co to znaczy przekładać wiedzę teoretyczną na działanie praktyczne.

ZSM Info