"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain

Zorganizowana na przełomie listopada i grudnia akcja pomocy dla zwierząt ze schroniska w Białymstoku  bardzo spodobała się uczniom naszej szkoły Wszyscy zaangażowali się w zbiórkę karmy i pieniędzy na nią. Zebraliśmy ponad 100 zł, za które uczennice kupiły kilka worków jedzenia dla zwierzaków.

Inni przynieśli puszki i inne smakołyki. Wolontariuszki z klasy 2d- Łucja Drągowska i Iza Kiełkucka przekazały karmę do schroniska do Białegostoku. Otrzymaliśmy piękne podziękowanie od pracowników schroniska.

G.M.