2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

Zorganizowana na przełomie listopada i grudnia akcja pomocy dla zwierząt ze schroniska w Białymstoku  bardzo spodobała się uczniom naszej szkoły Wszyscy zaangażowali się w zbiórkę karmy i pieniędzy na nią. Zebraliśmy ponad 100 zł, za które uczennice kupiły kilka worków jedzenia dla zwierzaków.

Inni przynieśli puszki i inne smakołyki. Wolontariuszki z klasy 2d- Łucja Drągowska i Iza Kiełkucka przekazały karmę do schroniska do Białegostoku. Otrzymaliśmy piękne podziękowanie od pracowników schroniska.

G.M.

 


 

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.