"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka

Po raz drugi projekt badawczo-wdrożeniowy Zespołu Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach został zakwalifikowany do realizacji i znaleźliśmy się wśród laureatów konkursu na najciekawsze opracowanie autorskiego projektu. Nasza praca zatytułowana Zastosowanie drukarki 3-d jako pomocy dydaktycznej multizawodowej i multidydaktycznej została wysoko oceniona, a zespół otrzyma grant w wysokości 5 tys. zł.  Za tę kwotę zostaną zakupione elementy drukarki 3-D, która zostanie złożona przez uczniów biorących udział w projekcie.

Proces składania zostanie sfilmowany i posłuży w celach instruktażowych. Wykorzystanie drukarki przewidziane jest zarówno dla celów dydaktycznych szkoły, jak i dla potrzeb pracodawców, z którymi szkoła współpracuje  w ramach realizacji naszego największego projektu ,tj. „Kompleksowa inwestycja w kształcenie zawodowe- projekt zintegrowany Powiatu Białostockiego”. Opiekunem projektu jest p. Piotr Jasłowski- nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych. Uczniowie biorący udział w projekcie to:  Gabriel Grodzki, Jakub Perkowski, Jakub Ołdakowski, Konrad Oleksiej, Łapiński Emil.

ZSMinfo

Odwiedza nas 177 gości oraz 1 użytkownik.