2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

14 i 15 września, w budynku NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej przy ulicy  M. Skłodowskiej-Curie 2) odbędą się pierwsze Podlaskie Targi Pracy. Jest to zwieńczenie trwającego od kilku miesięcy wydarzenia employer brandingowego o takiej samej nazwie. W czasie tych 2 dni (piątek i sobota) będzie można spotkać się z 24 najważniejszymi podlaskimi firmami. Pracownicy działów HR zaprezentują swoje organizacje, przedstawią oferty oraz to, co oferują jako pracodawcy, a często jest to dużo więcej niż samo stanowisko pracy.

 
 

kliknij aby pobrać zaproszenie

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: https://poranny.pl/targipracy

 


 

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.