2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Nauka nowego języka jest jak stanie się nowym człowiekiem"
Haruki Murakami
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka
  • LO dla Dorosłych

    wykształcenie średnie
  • Szkoła Policealna dla Dorosłych

    edukacja zawodowa


 

Nasi partnerzy:

W dniu 22.05.2018 uczennice z klasy IId wzięły udział w zajęciach zorganizowanych w Zakładzie Bromatologii UM w Białymstoku w ramach projektu BFKK. Bromatologia to dział medycyny zajmujący się wpływem żywienia na stan zdrowia organizmu.

W ramach zajęć przeprowadzono badania włosów kilku osób na obecność ołowiu i rtęci, szkodliwych pierwiastków występujących w żywności. Następne zajęcia odbędą się w czerwcu- przewidziane spotkanie z kosmetologiem.

E.K.I.

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.