"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz

Wzorem lat poprzednich uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych włączyli się do żonkilowej kwesty na rzecz dzieci z chorobami nowotworowym. W tym roku zebrane środki mają trafić na budowę hospicjum dziecięcego w Białymstoku. Młodzież w dniu 11 maja kwestowała w Łapach, a w dniu 12 maja w sklepie Auchan w Białymstoku.

Na zbiórkę do Białegostoku zgłosili się: Maksymilian Dworakowski, Mateusz Łupiński obaj z klasy IIIbe, Tomasz Hołowienko z klasy Ibe, Daniel Kuryś i Damian Tarasiuk z klasy IIbm.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za szczególną wrażliwość i poświęcanie własnego czasu w tak szlachetnym celu.

G.S.