"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz

Dnia 17 kwietnia odbyło się spotkanie firmy Danwood z uczniami ostatnich klas: klasa IV m – technik mechanik oraz IV p – technik budownictwa.

Firma ta zaprezentowała zasady podjęcia pracy w ich przedsiębiorstwie. Oferują bezpieczne warunki pracy, szkolenia dla pracowników i ich rozwój. Dają możliwość zatrudnienia w Zakładzie Produkcji Domów w Bielsku Podlaskim, ale także na budowach w Polsce, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Opcja pracy w takiej firmie dla naszej młodzieży jest bardzo dobrą perspektywą w sferze zawodowej.

A.S.