2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

W ramach prowadzonego w szkole doradztwa zawodowego odbyły się zajęcia przygotowujące do pracy i podejmowania decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Uczniowie klasy IIIo w trakcie zajęć realizowanych przez doradców zawodowych z Młodzieżowego Centrum Kariery i Informacji Zawodowej w Białymstoku diagnozowali siebie pod kątem kompetencji zawodowych. Kwestionariuszem KZZ, który jest profesjonalnym narzędziem, służącym do dokładnej diagnozy zainteresowań zawodowych. Obejmuje on 11 skal zainteresowań zawodowych: artystyczne, badawcze, handlowe, komunikacyjne, konwencjonalne, mechaniczne, opiekuńcze, perswazyjne, przedsiębiorcze, realistyczne, społeczne. Uzyskane wyniki będą indywidualnie zinterpretowane i omówione, tak aby uczniowie mieli jeszcze szersze spektrum do podjęcia dalszych decyzji.

 Oprócz tego uczniowie mieli możliwość uzyskania informacji na temat ofert pracy, jakie można uzyskać w Młodzieżowym Biurze Pracy, aby móc zdobywać doświadczenia zawodowe czy zarobić własne pieniądze.

G.S. 

 


 

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.