2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 20


 

Nasi partnerzy:

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu internautów w plebiscycie Podlaskiej Marki Roku i oddawania głosów na grupę produktów naturalnych wytwarzanych w łapskiej mleczarni. Spółdzielnia Mleczarska w Łapach jest naszym partnerem w kształceniu zawodowym. Koniec głosowania zaplanowany jest na 2 kwietnia. Jak głosować? Kliknij TUTAJ

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.