2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

15 marca odbyły się powiatowe eliminacje do XIII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych. Szkoły powiatu białostockiego zgłosiły osiemnastu wyróżniających się wolontariuszy. Naszą szkołę w konkursie reprezentowali: Krzysztof Hołowienko i Jan Chmielewski,

obaj uczą się w klasie IVdp. Konkurs miał bardzo wysoki poziom, gdyż zgłoszeni wolontariusze to wyróżniający się młodzi ludzie, którzy nie tylko mają w swoim dorobku szeroki zakres działań prospołecznych, wielce szlachetne serca, ale również okazało się, że wśród nich są osoby z niebywałym potencjałem do skutecznej autoprezentacji. W komisji zasiadało sześć osób, które do grona najlepszych zaliczyły Jana Chmielewskiego.

Jest to kolejny sukces naszego ucznia i wolontariusza. Jankowi gratulujemy.

G.S.

 


 

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.