2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Człowiek, który nie czyta dobrych książek, nie ma żadnej przewagi nad tym, który nie umie ich czytać wcale"
Mark Twain
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 4


 

Nasi partnerzy:

Troje uczniów z klas pierwszych: Patrycja Wencel,  Karol Lebowski i Tomasz Hołowienko, którzy zakwalifikowali się do finału XI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Hetmany”,   w dniach od 28 lutego do 2 marca 2018r. wzięło udział imprezie skupiającej szkoły, których patronem jest Stefan Czarniecki.

Impreza ta odbyła się w XLVI Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie. Nie wróciliśmy z Warszawy z pustymi rękoma- zdobyliśmy nagrodę za III miejsce w kategorii projekt za portret Stefana Czarnieckiego! Jego autorem jest Janek Chmielewski z klasy 4dp.

Oprócz udziału w konkursie uczniowie nasi spędzili bardzo miło czas w gronie swoich rówieśników z innych szkół z całej Polski noszących imię Stefana Czarnieckiego  oraz mieli okazję zwiedzić stolicę. Byliśmy w Muzeum Polin, Muzeum Warszawy, w Muzeum X Pawilonu Cytadela Warszawska, a także w kinie na filmie „Cudowny chłopak” . 

Dziękujemy panu Leszkowi Łapińskiemu za przygotowanie uczniów do konkursu.

G. M.

 


 

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.