2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął, i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś."
Konfucjusz
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 19


 

Nasi partnerzy:

W Walentynki- już tradycyjnie- dzięki aktywności szkolnego samorządu w naszej szkole zadziałała Poczta walentynkowa. Nie była ona jedyną atrakcją, jaka czekała na uczniów z okazji dnia zakochanych. Tego dnia były emitowane przez radiowęzeł piosenki o tematyce miłosnej, a uczniowie za znalezienie serduszka w szkole, otrzymali „słodkie” życzenia od Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

A.S.

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.