"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz

„Góra pączków, za tą górą tłuste placki z konfiturą. Za plackami misa chrustu, bo to dzisiaj są zapusty.”

Tłusty czwartek nazywany jest także zapustami. W tym dniu Samorząd Uczniowski z opiekunem p. Agnieszką Sawko  zorganizował stoisko z przepysznymi pączkami. Tak jak rok temu, odbył się konkurs na jedzenie pączków.

Konkurs polegał na zjedzeniu największej ilości pączków w ciągu 2 minut. Do zabawy zgłosiły się 3 osoby: Sebastian Jabłoński kl. II bm, Jan Chmielewski kl. IV dp oraz Ewelina Szewko kl. II d. Walka była zacięta ;) Wygrał Jan Chmielewski z wynikiem 5,5 pączka. Gratulacje! Reszta zawodników zjadła niewiele mniej. Dodatkowe gratulacje dla dziewczyny, która odważyła się konkurować z chłopakami :D

Ogromne podziękowania dla pani wicedyrektor za ufundowanie słodkich nagród!

A.S.