II-LO-mundurowa mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Ludzie sikcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Już po raz drugi maturzyści z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach zostali uczestnikami Programu „filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!- pilotaż wojewódzki”, projektu związanego z upowszechnianiem kultury. Dzięki niemu uczniowie będą mogli wraz z osobą towarzyszącą bezpłatnie wybrać się na każdy z koncertów organizowanych przez Operę i Filharmonię Podlaską w okresie od grudnia 2017 do czerwca 2017. Więcej o założeniach projektu na stronie http://www.filharmonia-wciaga.pl . Gorąco zapraszamy również na stronę www.orkiestrownik.pl, gdzie dostępne są do pobrania aplikacje dotyczące funkcjonowania orkiestry symfonicznej i nie tylko. Naprawdę warto!!!

Wojewódzki pilotaż programu jest realizowany dzięki  Starostwu Powiatowemu w Białymstoku- który w ramach współpracy zapewnia uczniom bezpłatny transport na i z koncertu w Filharmonii. Natomiast Instytut Muzyki i Tańca pokrywa koszty związane z zakupem biletów dla uczniów, uczestników programu wraz osobami towarzyszącymi i opiekunami. Dodatkowo uczestnicy programu będą mogli uczestniczyć w plebiscycie, którego celem jest wyłonienie utworów do repertuaru w następnym sezonie.

Program filharmonia / ostrożnie, wciąga!!! przygotowywany jest przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie. Idea tego odejmującego cały kraj Programu zrodziła się w 2012 roku pod wpływem refleksji, iż niezwykle rzadko w salach koncertowych można spotkać nastolatków na co dzień niezwiązanych z muzyką klasyczną. Program kierowany jest do maturzystów, by raz jeszcze spróbować zachęcić ich do skorzystania z oferty filharmonii. Być może to ostatni moment, by wypracować pewien stan świadomości, aby  w przyszłości, gdy będą poszukiwać czegoś dla siebie w ofercie kulturalnej miasta, zwrócili również uwagę na filharmonię i dokonali świadomego wyboru.

ZSM Info

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.