2II-LO-mundurowa 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7t-informatyk 8t-elektryk 9amech-poj-sam 9bmonter-zabud 9copiekun-w-dps

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2018/2019

Polityka jakości ZSM

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 5


 

Nasi partnerzy:

Już po raz drugi maturzyści z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach zostali uczestnikami Programu „filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!- pilotaż wojewódzki”, projektu związanego z upowszechnianiem kultury. Dzięki niemu uczniowie będą mogli wraz z osobą towarzyszącą bezpłatnie wybrać się na każdy z koncertów organizowanych przez Operę i Filharmonię Podlaską w okresie od grudnia 2017 do czerwca 2017. Więcej o założeniach projektu na stronie http://www.filharmonia-wciaga.pl . Gorąco zapraszamy również na stronę www.orkiestrownik.pl, gdzie dostępne są do pobrania aplikacje dotyczące funkcjonowania orkiestry symfonicznej i nie tylko. Naprawdę warto!!!

Wojewódzki pilotaż programu jest realizowany dzięki  Starostwu Powiatowemu w Białymstoku- który w ramach współpracy zapewnia uczniom bezpłatny transport na i z koncertu w Filharmonii. Natomiast Instytut Muzyki i Tańca pokrywa koszty związane z zakupem biletów dla uczniów, uczestników programu wraz osobami towarzyszącymi i opiekunami. Dodatkowo uczestnicy programu będą mogli uczestniczyć w plebiscycie, którego celem jest wyłonienie utworów do repertuaru w następnym sezonie.

Program filharmonia / ostrożnie, wciąga!!! przygotowywany jest przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie. Idea tego odejmującego cały kraj Programu zrodziła się w 2012 roku pod wpływem refleksji, iż niezwykle rzadko w salach koncertowych można spotkać nastolatków na co dzień niezwiązanych z muzyką klasyczną. Program kierowany jest do maturzystów, by raz jeszcze spróbować zachęcić ich do skorzystania z oferty filharmonii. Być może to ostatni moment, by wypracować pewien stan świadomości, aby  w przyszłości, gdy będą poszukiwać czegoś dla siebie w ofercie kulturalnej miasta, zwrócili również uwagę na filharmonię i dokonali świadomego wyboru.

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.