1-zapraszamy 2-rekrutacja-2017-2018-slider mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci z-lo-mundurowa

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

29 listopada 2017 kilkoro uczniów z klasy IIIo uczestniczyło w podsumowaniu projektu Laboratorium Słowa. Projekt był dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla Książki. Partnerem w projekcie jest Fundacja Aktywizacja.

Zuzanna Pasternak, Justyna Dworakowska, Artur Duszak i Tomasz Brodowicz byli beneficjentami tego projektu. Mieli szansę uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez ekspertów. Dzięki spotkaniom, z których każde stanowiło nowe doświadczenie w tym językowym laboratorium, uczniowie mieli okazję rozwinąć wyobraźnię językową, poprawić umiejętności przydatne w rozumieniu i interpretacji tekstów literackich, a także spróbować sił w tworzeniu własnych utworów i prowadzeniu bloga.

W ostatnim dniu projektu spotkali się z Panem Jackiem Pałkiewiczem - dziennikarzem, jednym z najbardziej aktywnych podróżników i eksploratorów naszych czasów, twórcą survivalu w Europie i niestrudzonym organizatorem wypraw przez syberyjskie śniegi, pustynne piaski i wody Amazonki. Uczestnicy spotkania autorskiego z tym wyjątkowym człowiekiem mogli posłuchać o jego wyprawach, doświadczeniach i spotkaniach z ciekawymi ludźmi. Dzięki temu mogli poznać jego pasję i poszukiwać własnego celu podróżny lub miejsca na ziemi.

M. Ch.

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.