1-zapraszamy 2-rekrutacja-2017-2018-slider mechanik-poj-sam t-bhp t-budownictwa t-elektryk t-hotelarstwa t-informatyk t-mechanik t-rachunkowosci z-lo-mundurowa

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja 2017-2018

Polityka jakości ZSM

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

Nasi Wolontariusze podejmują się różnych zadań. Janek Chmielewski i Krzysiek Hołowienko uczęszczają w ramach wolontariatu do Świetlicy Socjoterapeutycznej w Łapach. Ostatnio zorganizowali dzieciom andrzejki. Sami opracowali scenariusz, zaplanowali zabawy, konkursy i zasponsorowali nagrody.

Okazało się, że wolontariusze potrafią samodzielnie przeprowadzić wszystkie zabawy. Udało  się im zainteresować dzieci konkursami, kwizami i zapanować nad ich aktywnością. Zajęcia były też okazją, aby sprawdzić się w roli prowadzących, wykazać się umiejętnością zapanowania nad grupą ruchliwych dzieci. Okazało się, że dzieci były zaangażowane i chętnie przystępowały do kolejnych konkurencji. Szczególnie podobały się im konkurencje związane z odgadywaniem postaci z komiksów rysunkowych i odgrywanie scenek przedstawiających zachowanie bohaterów popularnych kreskówek.

Dzieci bawiły się i rywalizowały, Janek i Krzysiek wykazali się inwencją i zdobyli kolejne ważne doświadczenie.

G. S.

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.