"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

XII Samorządowy Konkursu Nastolatków „Ośmiu wspaniałych”

Artur Duszak z klasy IIo i Krzysiek Hołowienko z klasy IIIdp wzięli udział w zmaganiach o tytuł „wspaniałego” w ramach XII Samorządowego Konkursu Ośmiu Wspaniałych.

Organizatorem konkursu jest Fundacja „Świat na Tak” , a jego celem promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu.

Do konkursu przystąpiło osiemnastu kandydatów z różnych szkół z naszego powiatu. W wyrównanej rywalizacji sukces odniósł Artur Duszak, który nie tylko miał tak jak i wszyscy startujący, bogaty dorobek działań wolontarystycznych, ale również zaprezentował go w sposób atrakcyjny, dlatego znalazł się w ósemce wyróżnionych. Okazało się, że nie tylko jest ważna otwartość na potrzeby innych, zaangażowanie, kreatywność, ale i skuteczna autoprezentacja.

Gratulujemy Arturowi tytułu  „wspaniałego”, który jest nie tylko wyróżnieniem, ale jak twierdzi i motywacją do dalszej aktywności i własnego rozwoju.

G.S.