"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

Z okazji Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych pod opieką nauczycieli p. Małgorzaty Butkiewicz oraz p. Ewy Kłoskowskiej-Ignatiew w dniu 19.11. 2015 wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Ośrodek Przedsiębiorczości w Łapach.

Przyszli mechanicy, technicy  i informatycy zostali zapoznani przez dyr. Ośrodka p. Magdalenę Perkowską z podstawami organizowania przedsiębiorstwa od strony formalnej oraz tworzenia jego koncepcji- czyli biznesplanu.  Warsztaty pozwoliły uczniom wykazać się kreatywnością i odpowiedzialnością – były doskonałą próbą sprawdzenia swoich predyspozycji, ale także braków, które warto nadrobić, jeżeli planuje się w przyszłości własny biznes. Udział w Tygodniu Przedsiębiorczości jest  kolejnym wspólnym przedsięwzięciem  Szkoły  i Ośrodka mającym na celu przygotowanie uczniów do aktywnego i świadomego funkcjonowania na rynku pracy.

Info ZSM