"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

W dniach 15- 22 września 2024r. 20 uczniów z naszej szkoły z kl. II o –  Oddział Przygotowania Wojskowego- wraz z opiekunami- p. Małgorzatą Butkiewicz i p. Henrykiem Żochowskim uczestniczyło w wyjątkowym wydarzeniu- Centralnym Zlocie Klas Wojskowych 2024 w Drawsku Pomorskim. To ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym uczestniczyło ponad 600  uczniów z klas OPW z wybranych szkół w całej Polsce. I nasza szkoła znalazła się w tej grupie! To ogromne wyróżnienie. Wyjazd okazał się niezwykłą wyprawą, z której każdy uczestnik szkolenia wyniósł nie tylko nowe umiejętności, ale także silne poczucie przynależności do wspólnoty, która łączy pokolenia. Do szczegółowych relacji z pobytu zapraszamy na naszego FB.