1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

Jak co roku- Narodowe Czytanie miało również odsłonę w naszej szkole. Tradycyjnie organizujemy je w dzień, gdy odbywają się zajęcia lekcyjne. W tym roku był to poniedziałek 11 września. Na korytarzach pojawiły się kolorowe plakaty poświęcone Narodowemu Czytaniu 2023 oraz "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej- lekturze, która była bohaterem tegorocznej edycji przedsięwzięcia. Na szkolnym telebimie odtwarzane były fragmenty czytane przez aktorów grających w kultowej już ekranizacji tej powieści. Oprócz lekcji poświęconych odczytywaniu fragmentów "Nad Niemnem" na lekcjach języka polskiego we wszystkich klasach uczniowie z kl. 5cd wzięli udział w nagraniu, które po reżyserskiej obróbce ;-) udostępnimy na FB. Opiekunami przedsięwzięcia w szkole były p. Agnieszka Jabłonowska i p. Barbara Łabęcka.

 


 

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.