1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

Nasi partnerzy:

            W poniedziałek 27.03.2023r. w VI LO w Białymstoku odbył się finał Licealiady w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt z udziałem dziewcząt w naszej szkoły. Awans do finału nasze zawodniczki wywalczyły, pokonując w półfinale (odbył się 13.03 w ZSM Łapy)  ZSR Krzyżewo, ZSZ Wysokie Mazowieckie i I LO Łapy.

Ostatecznie nasze zawodniczki zajęły IV miejsce w województwie, co jest niewątpliwie sukcesem. Zawodniczki reprezentujące naszą szkołę to: Augustyniak Klaudia IV B, Perajska Konstancja IV B,  Brzozowska Natalia IVcd, Szpakowska Wiktoria IIId, Brzozowska Natalia IIId, Augustyniak Kinga IIId, Jankowska Katarzyna IIId, Kmita Małgorzata Id, Lulka Weronika Id, Chojnowska Marta Id, Łupińska Anna Id, Matczenia Ines IIc, Olejnik Daria IId, Bielicka Emilia IId i Krystoń Sara IId. Trenerem zespołu jest Pan Adam Perkowski. Serdecznie gratulujemy.

 


 

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.