0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud
"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 7


 

Nasi partnerzy:

Było już o podróżowaniu po Pradze, zwiedzaniu tego pięknego miasta, osiemnastkach, nauce języka czeskiego… A przecież główny cel naszego pobytu w Pradze to staże zawodowe! Tak naprawdę to one zajmują większość naszego czasu w tygodniu, a niektórzy pracują również w weekendy. Po rozmowach wstępnych z zaproponowanymi przez organizatorów pracodawcami- dla wielu były one źródłem pierwszych zawodowych stresów…- nadszedł czas na chodzenie, a właściwie jeżdżenie do pracy. W zależności od zawodu- do firm komputerowych, hoteli, restauracji. Godziny pracy też są różne. Trzeba liczyć na samego siebie- wstać o określonej porze, dotrzeć na czas do firmy- bo nie zawsze jest się z kolegą lub koleżanką.  Okazało się, że konieczność komunikowania się w obcym języku- a nawet językach!- bywała czasami dużo większym wyzwaniem niż wykazanie się kompetencjami zawodowymi! Nie ulega wątpliwości, że ze staży w Pradze wrócimy bogatsi o wiele nowych doświadczeń i pełni pozytywnych wrażeń!

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.