1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9
"Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje"
Henry Ford

Nasi partnerzy:

Było już o podróżowaniu po Pradze, zwiedzaniu tego pięknego miasta, osiemnastkach, nauce języka czeskiego… A przecież główny cel naszego pobytu w Pradze to staże zawodowe! Tak naprawdę to one zajmują większość naszego czasu w tygodniu, a niektórzy pracują również w weekendy. Po rozmowach wstępnych z zaproponowanymi przez organizatorów pracodawcami- dla wielu były one źródłem pierwszych zawodowych stresów…- nadszedł czas na chodzenie, a właściwie jeżdżenie do pracy. W zależności od zawodu- do firm komputerowych, hoteli, restauracji. Godziny pracy też są różne. Trzeba liczyć na samego siebie- wstać o określonej porze, dotrzeć na czas do firmy- bo nie zawsze jest się z kolegą lub koleżanką.  Okazało się, że konieczność komunikowania się w obcym języku- a nawet językach!- bywała czasami dużo większym wyzwaniem niż wykazanie się kompetencjami zawodowymi! Nie ulega wątpliwości, że ze staży w Pradze wrócimy bogatsi o wiele nowych doświadczeń i pełni pozytywnych wrażeń!

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.