0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud
"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 12


 

Nasi partnerzy:

Dnia 20.02.2017 roku odbyło się spotkanie z uczniami klas o profilu technik hotelarstwa oraz technik informatyki zakwalifikowanymi do wyjazdu w ramach projektu „Kierunek Praga” oraz ich rodzicami. Spotkanie miało na celu przede wszystkim przedstawianie informacji dotyczące wyjazdu, poruszono najważniejsze kwestie oraz udzielono odpowiedzi na wszystkie nurtujące uczestników pytania. Uczniowie wykazali się sumiennością i w komplecie stawili się na spotkanie wraz z rodzicami, a w trakcie spotkania zadawali pytania dotyczące wyjazdu. Serdecznie dziękujemy za obecność. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie i możliwość spotkania z uczestnikami.

Prezentacja do pobrania

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.