"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka

Dnia 20.02.2017 roku odbyło się spotkanie z uczniami klas o profilu technik hotelarstwa oraz technik informatyki zakwalifikowanymi do wyjazdu w ramach projektu „Kierunek Praga” oraz ich rodzicami. Spotkanie miało na celu przede wszystkim przedstawianie informacji dotyczące wyjazdu, poruszono najważniejsze kwestie oraz udzielono odpowiedzi na wszystkie nurtujące uczestników pytania. Uczniowie wykazali się sumiennością i w komplecie stawili się na spotkanie wraz z rodzicami, a w trakcie spotkania zadawali pytania dotyczące wyjazdu. Serdecznie dziękujemy za obecność. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie i możliwość spotkania z uczestnikami.

Prezentacja do pobrania