Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2014 roku w sprawie badań lekarskich kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów tych szkół, studentów, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz uczestników studiów doktoranckich ( Dz. U. z 2014 r., poz. 1144) w roku 2016 badania lekarskie, mające na celu ocenę stanu zdrowia:

• –  kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe,

• –  uczniów tych szkół, studentów, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych,

• –  oraz uczestników studiów doktoranckich,

• będą przeprowadzane bezpłatnie* na podstawie prawidłowo wystawionego przez placówkę dydaktyczną skierowania.
    Podstawą do przyjęcia jest prawidłowo wypełnione skierowanie

Pełną informację dla kandydatów do szkół można pobrać poniżej:

Informacja dla kandydatów do szkół