"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."
Tony Gaskins

Informujemy, że wyniki rekrutacji publikowane będą w zakładce "Rekrutacja". Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID—19  w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022 wyniki postępowania rekrutacyjnego podaje się do publicznej wiadomości w szkole a także na stronach internetowych tych jednostek. Informacje nt. kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia będą udostępnione na stronie szkoły o godz. 10.00.