Tradycyjnie w ostatni dzień nauki przed zimową przerwą świąteczną oprócz klasowych wigilijnych spotkań w salach spotkaliśmy się wspólnie na szkolnych Jasełkach przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Biblijnej historii opowiedzianej zza symbolicznego wigilijnego stołu i na ekranie rzutnika towarzyszyły kolędy w wykonaniu szkolnego chóru i jego solistów: Wiktorię Szpakowską, Zuzannę Świerżewską, Darię Olejnik i Jakuba Popławskiego. Także akompaniament wykonywany był przez uzdolnioną młodzież naszej szkoły. Wspólne kolędowanie i pięknie wykonany montaż słowno-muzyczny sprawiły, że wszystkich ogarnął świąteczny nastrój. Na zakończenie spotkania pani dyrektor Dorota Kondratiuk złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Świąteczne spotkanie zostało przygotowane przez panią Jolantę Roszkowska i panią Grażynę Maciejewską. Przepiękne dekoracje jak zwykle zapewniła pani Ewa Łapińska.