- pod tym hasłem w dniu 05.12.2016 przedstawiciele Politechniki Białostockiej- p. mgr Ewelina Tomaszewska, asystent z Katedry Marketingu i Przedsiębiorczości, i p. mgr inż. Krzysztof Połubiński z Biura Dziekana Wydziału Zarządzania, spotkali się z uczniami klas maturalnych, promując konkurs organizowany przez uczelnię z Białegostoku.

Nagrodą w tym adresowanym do maturzystów konkursie promującym ciekawe pomysły i przedsiębiorczość, są indeksy na Politechnikę w Białymstoku. Tak! Zwycięzca tego konkursu już w styczniu 2017r otrzyma indeks! Szczegóły rywalizacji można znaleźć na stronie www.milion.pb.edu.pl. Zachęcamy wszystkich naszych uczniów do wypróbowania swoich sił

Podczas spotkania młodzież miała także możliwość wysłuchania prezentacji na temat przedsiębiorczości oraz uzyskania informacji na temat planowanych zmian w rekrutacji do wyższych uczelni- w tym na Politechnikę. Nasi goście rozwiali wszelkie wątpliwości: Politechnika Białostocka to uczelnia otwarta na ciekawe pomysły i młodych ludzi z pasją, którzy po skończeniu szkoły ponadgimnazjalnej- zarówno Technikum, jak i Liceum- szukają możliwości dalszego rozwoju zawodowego!

ZSM Info