0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością."
Michel de Montaigne

Nasi partnerzy:

W dniach 10-14 maja pracujemy w dalszym ciągu zdalnie- na Teamsach, ale według planu, który jest już dostępny na stronie szkoły. Zajęcia praktyczne w CKZ realizowane są stacjonarnie, w pełnym wymiarze czasowym.
Od 17 maja zajęcia będą odbywały się w trybie hybrydowym. Wybrane oddziały wracają do szkoły- szczegóły zostaną przekazane przez wychowawców klas. Uwaga: od 17 maja zajęcia on-line i stacjonarne będą odbywały się wg nowego rozkładu dzwonków. 

 

 


 

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.