1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Nasi partnerzy:

 26 kwietnia 2024r. pożegnaliśmy nasze klasy maturalne. Naukę ukończyło 62 absolwentów kształcących się w czterech zawodach: technik informatyk- 23 osoby, technik elektryk- 14 osób, technik hotelarstwa- 14 osób, technik pojazdów samochodowych- 11 osób.  Dzisiejszy dzień był uwieńczeniem pięciu lat nauki absolwentów ośmioklasowej szkoły podstawowej, którzy od 1 września 2019 roku zdobywali wykształcenie w naszej szkole. Na uroczystości nie zabrakło honorowych gości z p. wicestarostą Powiatu Białostockiego Romanem Czepe na czele. Obecni byli przedstawiciele służb mundurowych współpracujących z ZSM – pułkownik Krzysztof Marcinkowski z I Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej  i major Paweł Gurzyński -wiceszef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białymstoku. Nie zabrakło dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego pana Krzysztofa Dobkowskiego.  W czasie uroczystego pożegnania klas piątych miało miejsce przekazanie sztandaru i wymiana pocztu sztandarowego. Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, a wyróżniający się -nagrody i pamiątkowe dyplomy.

    Było co podsumowywać, ponieważ  w ciągu minionych pięciu lat bardzo wiele zmieniło się w naszej szkole – przybyło nowoczesnych pracowni, wybudowano boisko szkole, otwarto wirtualną strzelnicę.

Dyrektor Dorota Kondratiuk w swoim wystąpieniu na ręce Wicestarosty Romana Czepe złożyła podziękowania p. Staroście i  Zarządowi Powiatu Białostockiego za zapewnienie Szkole możliwości rozwoju.  Pomimo pandemii i problemów na wschodniej granicy dla naszej Szkoły był to czas progresu.

  7 maja absolwenci przystąpią do egzaminów maturalnych. Już teraz życzymy im wspaniałych wyników!!! 

                                                                                                                                                              

 


 

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.