"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

23 lutego uczniowie naszej szkoły- Mateusz Szulc z klasy II be i Karol Grodzki z klasy II be- złożyli uroczyste ślubowanie podczas I Sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łapach  i  w ten sposób zostali pełnoprawnymi reprezentantami naszej społeczności w MRM.

MRM są tworzone przez młodych ludzi, którzy zostali wybrani przez swoich rówieśników w demokratycznych wyborach organizowanych w szkołach z terenu gminy Łapy. W naszej szkole wybory te odbyły się 18 lutego. MRM w nowym składzie będzie sprawować swoją kadencję do 2019 roku.

Wybrani uczniowie będą rozmawiać z władzami samorządowymi o potrzebach młodych mieszkańców. Radni uwzględnią potrzeby młodzieży związane z nauką, codziennym życiem, spędzaniem wolnego czasu. Dzięki reprezentantom z naszej szkoły możemy mieć pewność, że jest ktoś, kto poświęci uwagę NASZYM WAŻNYM SPRAWOM. Opiekunem naszych radnych jest w szkole pan Leszek Paweł Gulewicz.

Gratulujemy naszym przedstawicielom w MRM i życzymy sił oraz zaangażowania w realizację wszystkich cennych przedsięwzięć.

SU Info