19 grudnia społeczność uczniowska i nauczyciele tradycyjnie uczestniczyli we wspólnym spotkaniu, by jak co roku móc przeżywać chwile wzruszeń, zadumy oraz wspólnego śpiewania przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.

Więcej…

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nasi uczniowie wraz z p. Moniką Chorko odwiedzili Przedszkole nr 2 w Łapach, aby poczytać dzieciom bajeczki i wiersze.

Więcej…

Jak bardzo wspieramy naszych uczniów w rozwoju samorządności, inicjatywności i aktywności społecznej potwierdza fakt ich uczestnictwa w kolejnych inicjatywach. W grudniu członkowie nowo wybranego  Zarządu SU:

Więcej…

16 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu "Być jak Czarniecki" - inicjatywy realizowanej w ramach projektu Młodzieżowe Podlaskie Lokalnie”.

Więcej…

11 listopada odbył się uroczysty apel, podczas którego ogłoszono wyniki szkolnego konkursu matematyczno- fotograficznego pt. Matematyka wokół nas. Matematyka jest wszędzie- tylko czy potrafimy ją dostrzec w życiu codziennym? Nad tym mieli zastanowić się uczniowie. Coroczny konkurs matematyczno-fotograficzny "Matematyka wokół nas" ma na celu wzbudzenie w sposób kreatywny w uczniach naszej szkoły dostrzeżenie tej matematyki.

Więcej…

W dniach 4-5 grudnia uczniowie naszej szkoły brali udział w szkoleniu przygotowującym do wdrożenia szkolnego budżetu partycypacyjnego w ramach projektów "Młodzi aktywni w samorządzie lokalnym".

Więcej…

Obserwuj nas w mediach społecznościowych!