16 stycznia w Sali Wersal w Łapach uczniowie klas maturalnych bawili się na balu studniówkowych w towarzystwie grona pedagogicznego, rodziców oraz zaproszonych osób. Jak zwykle na tak uroczystym balu można było podziwiać piękne wieczorowe kreacje  uczniów i uczennic, którzy tego wieczoru zmienili się wręcz nie do poznania.

Muszki, krawaty, piękne garnitury i śnieżna biel koszul – to najbardziej rzucało się w oczy u chłopców. U dziewcząt zaś subtelne makijaże, dopracowane fryzury, wysokie obcasy i – obowiązkowo! – czerwone podwiązki. Na szczęście! Wychowawcy klas maturalnych - p. Leszek Gulewicz, p. Wiesław Bokiniec, p. Małgorzata Butkiewicz, p. Ewa Łapińska wysłuchali pięknie wygłoszonych podziękowań za swoją pracę.

Po oficjalnych wystąpieniach uczniów: Wiolety Łupińskiej i Maksymiliana Kamińskiego oraz wicedyrektor Doroty Kondratiuk - bal rozpoczęto tradycyjnym polonezem.  Później była już tylko wspaniała zabawa dzieląca jej uczestników o symboliczne 100 dni od egzaminów maturalnych. W 2016r. do matury przystąpią uczniowie trzech klas technikum i jednej klasy LO. Wszystkim życzymy powodzenia!